Free YouTube Download

3.1.0.610

Tek bir tıkla YouTube videolarını indirin

5.0

1

61.2k

Bu uygulamayı oyla

FreeGrabApp Free YouTube Download, hızlı ve kolay bir şekilde YouTube'dan video indirebileceğiniz bir uygulamadır. En beğendiğiniz multimedya dosyalarını sadece bir kaç saniye içinde YouTube videolarını sabit disk sürücünüze kaydederek kendi kütüphanenizi oluşturun.

Ara yüzü oldukça temeldir. Tüm seçenekleri bulabileceğiniz büyük bir pencere vardır: bir linki yapıştırmak, bir video indirmek, dosyanın kalitesini ve formatını seçmek. İndirmek istediğiniz videoyu yerleştirdiğinizde, kaydetmek istediğiniz formatı seçin. Sadece sesi ya da tüm videoyu kaydedebilirsiniz. Son olarak, dosyanın kalitesini seçin ve en son dosyanın muhteşem bir kaliteye mi yoksa sabit sürücünüzde daha az yer kaplaması için sıkıştırılmış kalitede mi olacağına karar verin.

İndirdiğiniz tüm dosyalar aynı klasöre gider, böylece onları aramak zorunda kalmadan aynı anda hepsini yönetebilirsiniz. Bilgisayarınıza bir video indirmek için yapmanız gereken tek şey YouTube'a bakmak; URL'yi kopyalamak; bu da zaten otomatik olarak uygulamaya kopyalanır; ve tek tıkla indirilebilir.
Haberler

arıza düzeltilmiştir

Uptodown X